Ako nakupovať

Ako nakupovať

Srdečne vítam všetkých majiteľov domácich miláčikov !


Domčeky aj iné výrobky šijem na objednávku po vzájomnej dohode , podľa Vami zadaných rozmerov, Vašich predstáv a potrieb Vášho domáceho miláčika. Po upresnení rozmerov a ostatných aplikácií zašlem e-mail s cenovou ponukou. Na výrobu používam kvalitné poťahové látky a ekokože , ktoré sa používajú aj na sedacie súpravy , ľahko sa udržiavajú , sú stálofarebné a odolné.

Domčeky - Poťahová látka alebo ekokoža podľa aktuálnej dostupnosti na sklade.

  • - Spodok - Nepremokavá látka Plastex, potiahnutá vrstvou PVC (p olyvinylchlorid)- je vodeodolná, pevná a oteruvzdorná.
  • - Vnútro domčeka – bavlna , rongo alebo poťahová látka .
  • - Výplň – pevný 3 až 7 cm molitan podľa veľkosti domčeka.
  • - Cena domčeka sa odvíja od jeho veľkosti a zvolených aplikácií ( meno, kvietky, okienka, terasa, škridlová strecha.....)

Vankúšiky - bavlna, rongo alebo poťahová látka , výplň molitanová drť alebo rúno

Predložky - poťahová látka , výplň 1 až 3 cm molitan, spodok nepremokavá látka Plastex

Schodíky pre psíkov - poťahová látka alebo ekokoža, výplň molitan


Objednávky:

Dĺžka realizácie objednávky je od 2-4 týždňov od záväzného potvrdenia objednávky, podľa náročnosti vypracovania a počtu objednávok.. Pri objednávkach nad 30,- € je potrebné uhradiť zálohu vo výške 40% z celkovej sumy, pri objednávkach do 30,- € sa platí až pred odoslaním objednávky.

Pred odoslaním objednávky Vám zašlem e-mail s fotografiou Vašich výrobkov a s podkladmi k platbe. Po obržaní platby odosielam tovar v najbližšom možnom termíne, väčšinou do 1-2 pracovných dní.


Poštovné:

Tovar - menšie balíky zasielam prostredníctvom Slovenskej pošty a väčšie balíky a domčeky pre psíkov zasielam kuriérom Slovenskej pošty . K čiastke za tovar bude pripočítaná suma za poštovné a balné . Poštovné je účtované podľa cenníka Slovenskej pošty, platného v čase objednania tovaru.. Tovar po dohode zašlem aj na dobierku.

V prípade záujmu je po uhradení sumy za objednané výrobky možný aj osobný odber v Radošine (okr. Topoľčany ).


Všetky výrobky vytváram s láskou a najväčšou odmenou pre mňa je spokojný zákazník a šťastné zvieratko v domčeku.

... rada tvorím a vymýšľam... je to moja radosť, relax, záľuba...potom vznikajú takéto vecičky......teší ma, ak sa niekomu páčia a robia ďalej radosť..... :-)

Každá nová predstava alebo nápad je výzva, ktorú sa snažím zrealizovať...

Teším sa na spoluprácu s Vami,

Valika.

Domčeky pre psíkov:

Ateliér Valeri - handmade